Olle Bonnier skissblock
2013-12-15
218383
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BONNIER, Olle (född 1825): Skissblock, signerad Olle Bonnier -62, 47x38 cm
Diverse skador