Julio Zapata teckning
2013-12-15
218373
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ZAPATA, Julio (född 1932): Nakenakt, signerad och daterad J Zapata 71, blyerts, 26x37 cm
Bär dedikation: "To Gunilla et Ingemar Pousette 18-6-71 J Zapata", brev från konstnären a tergo
Blad med fläckar