Alfred Manessier litografi
2013-12-02
218333
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MANESSIER, Alfred (Frankrike, 1911-1993): Komposition, signerad Manessier, 147/160, färglitografi, 68x49 cm