Ulf Greder färglitografi
2013-12-01
218287
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
GREDER, Ulf (född 1949): "Efter rodden", signerad Ulf Greder, 164/360, färglitografi, 49,5x59,5 cm