Madeleine Pyk färglitografi
2013-12-01
218280
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PYK, Madeleine (född 1934): Figurkomposition, signerad M Pyk, 169/450, färglitografi, 64x52 cm
Glasskada