Jens Sinding Christensen olja på duk
2013-12-01
218263
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SINDING CHRISTENSEN, Jens (Danmark 1888-1980): Fiskeläge, signerad C. J. Sinding, olja på duk, 32x42 cm