Olle Nordberg olja
2013-11-30
218169
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
NORDBERG, Olle (1905-1986): Äkta par, signerad och daterad Olle Nordberg 66, olja på pannå, 27x22 cm