Sandro Chia etsning
2013-12-01
218098
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
CHIA, Sandro (Italien, född 1946): Non come figli di genitori, 1986, signerad och numrerad chia 17/90, 80x61 cm