Orlando Agudelo Botero färglitografi
2013-11-30
218083
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
AGUDELO BOTERO, Oralando (född 1946): "The Muse of Music", signerad, 14/100, färglitografi, 87x65 cm