Vas i porslin Kina
2013-11-30
218079
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
VAS, porslin, Kina, 1700-tal, dekor i emaljfärger, höjd 26 cm
Omfattande lagningar och retuscher