Karott med lock tedosa i porslin
2013-11-30
218055
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KAROTT med LOCK, TEDOSA, porslin, Kina, 1800-tal, dekor i underglasyrblått av landskap med pagoder, karottens höjd med lockknopp ca 8 cm
Nagg på båda delarna