Victor Vasarely färgserigrafi
2013-12-01
218009
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
VASARELY, Victor (1908-1997): "Kervilahuen", ur portföjen 11+1, signerad och numrerade Vasarely 200/250, 1985, färgserigrafi, rammått 87x72 cm