Magnus Creutz oljemålning
2013-11-29
217989
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
CREUTZ, Magnus (1909-1989): "Vit skål med citroner", signerad Creutz, olja på duk, 55x46 cm
Färgbortfall