Orientmatta
2013-11-29
217951
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ORIENTMATTA, kelim, Karabagh, signerad, daterad 1949, ca 145x250 cm
Kortsidor med skador