Oidentifierad konstnär oljemålning
2013-11-29
217948
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1900-tal, stockholmsmotiv, (Slussen), olja på pannå, signerad P Lidbeck, 38x46 cm