Victor Vasarely färgserigrafi
2013-12-01
217943
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
VASARELY, Victor (1908-1997): "Kedd", ur portföjen 11+1, signerad och numrerade Vasarely 200/250, färgserigrafi, 1985, rammått 87x71 cm
Glasskada