Klubbat för:
2 000 SEK
Schätzwert
4 000 SEK
Beschreibung
VASARELY, Victor (1908-1997): "Vonal-lap", ur portföjen 11+1, signerad och numrerade Vasarely 200/250, 1985, färgserigrafi, rammått 82x71 cm
Zustandsbeschreibung
217931
2013-12-01
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner