Byrå gustaviansk stil
2013-11-29
217843
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
BYRÅ, med stensiva, 1900-tal, gustaviansk stil, fanérad i mahogny, beslag och fothylsor i mässing, dekor av intarsia, höjd 84, 101x48 cm
Ytskador