Per Lindekrantz oljemålning
Closed
2013-11-29
217821
| Sold for | 350 SEK |
| Estimate | 1 000 SEK |
LINDEKRANTZ, Per (1913-1994): Stilleben, monogramsignerad P.L, olja på duk, 43x55 cm