Sixten Lundbohm olja
2013-11-29
217819
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LUNDBOHM, Sixten (1895-1982): "Fristsla", signerad Lundbohm, olja på duk uppfäst på pannå, 28x34 cm
Dukveck, krackelyrer