Oljmeålning marint motiv
2013-11-28
217788
| Klubbat belopp | 7 400 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR: Marint motiv, otydligt signerad, olja på duk, 80x133 cm
Krackeleringar, ramskador, baksidan täckt med duk