Jurgen von Konow oljemålning
2013-11-28
217774
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KONOW, Jurgen von (1914-59): Blomsterstilleben, signerad och daterad v Konow-39, olja på duk, 62x52 cm