Tallrikar Kangxi (1662-1722)
2013-11-28
217755
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 10 000 SEK |
TALLRIKAR, 3 st, porslin, Kina, 16/1700-tal, dekor i underglasyrblått med motiv av fenixfåglar, diameter 21,5 cm
Nagg