Einar Jolin akvarell
2013-11-28
217750
| Klubbat belopp | 8 800 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
JOLIN, Einar (1890-1976): Motiv från Kullen, signerad och daterad Einar Jolin Kullen 1951, akvarell, 39x57 cm