Bengt Lindström färglitografi
2013-11-28
217690
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LINDSTRÖM, Bengt (1925-2008): Figurer, signerad Lindström 42/99, färglitografi, 74x52,5 cm