Ikon Grekland
2013-11-28
217685
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
IKON, 1800-tal, Grekland, Maria och jesusbarnet, 36x29 cm
Omfattande ytskador