Oidentifierad konstnär
2013-11-28
217680
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, omkring 1900, kvinnlig modell, monogramsignerad N.H, olja på duk, 21x32 cm