Oljemålning med ryttare
2013-11-28
217650
| Klubbat belopp | 8 200 SEK |
| Utropspris | 10 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1700-tal, ryttare i landskap, olja på duk, 120x168 cm
krackeleringar