Figge Fredriksson oljemålning
2013-11-28
217641
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FREDRIKSSON, Carl Einar "Figge" (1887-1951): Blomsterstilleben, signerad och daterad Fredriksson -41, olja på duk, 65x54 cm