Bert Håge Häverö blandteknik
2013-11-27
217574
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HÄVERÖ, Bert Håge (född 1932): "Gamla rospiggar", signerad och daterad Bert Håge Häverö -70, blandteknik, 26x33 cm