Stanislaw Zoladz akvarell
2013-11-27
217521
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
ZOLADZ, Stanislaw (f. 1952): Stenblock, akvarell, signerad och daterad Zoladz 86, 27,5x37,5 cm