Vattentunna koppar
2013-11-26
217508
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
VATTENTUNNA, 1800-talets slut, koppar, beslag i mässing, höjd 69 cm
Slitage, bucklor