Lars-Erik Falk färglitografi
2013-11-27
217499
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
FALK, Lars-Erik (född 1922): Komposition, signerad och daterad Falk 1989, 190/200, färglitografi, ca 31x42 cm