Pierre Olofsson färglitografi
2013-11-27
217498
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OLOFSSON, Pierre (1921-1996): Komposition, färglitografi, signerad Olofsson, 36/260, 43x33 cm
Något gulnad blad