Fanny Brate oljemålning
2013-11-27
217454
| Klubbat belopp | 8 800 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
BRATE, Fanny (1861-1940): Landskap med damm och dunge, signerad och daterad Fanny Brate 1908, olja på duk, 62x80 cm
Lagningar, skador