Oidentifierad konstnär oljemålning
2013-11-27
217402
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, omkring 1900, moitv av jockeys med hästar, olja på pannå, otydligt signerad, 32x39 cm