Sven Lidberg oljemålning
2013-11-27
217385
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
LIDBERG, Sven (1944-2009): Gripsholm i vinterskrud, signerad Sven Lidberg, olja på pannå, ca 46x38 cm