Halsring Olle Ohlsson
2013-11-28
217356
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 5 000 SEK |
HALSRING, guld och sterlingsilver, Olle Ohlsson, Stockholm 1979, gjuten signatur Olle Ohlsson, cabochonslipad rubin i guldfattning, vikt ca 30 g
Stenen med repor och nagg