Dali torrnål
2013-11-28
217326
| Klubbat belopp | 6 200 SEK |
| Utropspris | 10 000 SEK |
DALI, Salvador (1904-1989): Mythologie: Athene
torrnålsgravyr, 1963-65, signerad och numrerad Dali 27/150, 52,5x42, litteratur: Michler/Löpsinger 130