Salvador Dali färglitografi
2013-11-28
217317
| Klubbat belopp | 6 800 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
DALI, Salvador (Spanien, 1904-1989): Prince and Princess, ur Andersen´s Fairy Tales, 1966, signerad Dali, 27/75, färglitografi på japanpapper, 56x39cm, Michler/Löpsinger 1166