R Svensson kustbild
2013-11-26
217285
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
SVENSSON, Roland (1910-2003): Kustband, signerad roland S, 72/360, färglitografi, 36x54,5 cm