Pokaler i silver
2013-11-26
217279
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
POKALER, 6 st, silver, 1900-tal, 2 st med invändig förgyllning, höjd 5-15,5 cm, vikt ca 555 g
3 st med gåvoinskription