Karl Axel Pehrson litografi
2013-12-09
217255
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
PEHRSON, Karl Axel (1921-2005): Natt i Dabarobra, signerad K. A. Pehrson -91, färglitografi, 108/385, 39x59 cm