Skulptur Bertil Vallien för Kosta Boda
2013-11-23
217248
| Klubbat belopp | 3 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SKULPTUR, Bertil Vallien, Kosta Boda, signerad 8BVAAT959008/300 KOSTA BODA ATELIER B.Vallien, medföljande svart träsockel, höjd 32 cm, med sockel 38 cm
Folieringsslitage