Kustmotiv oljemålning
2013-11-25
217123
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR: Kustmotiv från Ligurien, signerad, olja på pannå, 17x29 cm