Albert Contreras olja
2013-11-23
217054
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
CONTRERAS, Albert (USA, född 1933): "No 257", signerad och daterad a tergo Contreras 1968, olja på pannå, 16x16 cm