Einar Jolin litografi
2013-11-23
217027
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
JOLIN, Einar (1890-1976): Stockholmsmotiv, färglitografi, stämpelsignerad, färglitografi, 44/360, 46x55 cm