Reinhold Ljunggren färglitografi
2013-11-23
217002
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006): "Skärgårdsvik", färglitografier, signerad R Ljunggren, 34x51,5 cm