Lennart Rodhe akvarell
2013-11-23
216987
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
RODHE, Lennart (1916-2005): Komposition, monogramsignerad, akvarell på papper, 80x53 cm, oramad
Hål efter häftstift