Ljuskrona
2013-11-23
216976
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FÅTÖLJER, 1 par, Dux, stoppad vinröd klädsel
Bruksslitage, smärre skador